Przychodnia Sołtysowska
Pon – Pt: 8:00 – 18:00 Sb: NIECZYNNE
+48 500 570 520

Przychodnia Sołtysowska to miejsce, które powstało na mapie Krakowa by zapewnić pacjentom najwyższej jakości usługi medyczne w jednym miejscu.

W związku z dynamicznym rozwojem Poradni i stale rosnącą liczbą pacjentów, po 5 latach działalności zdecydowałyśmy się zmienić lokalizacje na ulicę Sołtysowską 35A. Nowe miejsce pozwoliło nam odpowiedzieć na potrzeby pacjentów i zwiększyć zakres oferowanych usług. Przychodnia Sołtysowska to miejsce łączące wieloletnie doświadczenie prowadzących ją lekarzy.

Oferujemy usługi medyczne w formie konsultacji lekarskich wielu specjalności zarówno dla dzieci jak i dorosłych z możliwością wykonania niezbędnych badań. Prowadzimy Certyfikowane Centrum Medycyny Podróży w którym osoby wyjeżdżające do krajów o innym klimacie mogą zasięgnąć porady i wykonać pełen zakres szczepień ochronnych. Wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do pacjenta, szczególnie w przypadku naszych pociech. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną z dużym doświadczeniem zawodowym, a przede wszystkim z ludźmi zaangażowanymi w swoją pracę. Przykładamy również ogromną wagę do profilaktyki zdrowotnej, zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Stale rosnąca liczba pacjentów Przychodni Sołtysowskiej stanowi dla nas motywację do poszerzania oferowanych usług, jednocześnie dostarczając nam satysfakcji zawodowej.

Nasza oferta

Oferta dla dzieci

Oferujemy usługi z zakresu profilaktyki i opieki nad zdrowymi dziećmi, diagnozy i leczenia chorób wieku dziecięcego oraz szczepień ochronnych. Dbamy o prawidłowy rozwój dziecka oraz udzielamy porad dotyczących jego pielęgnacji.

Oferta dla dorosłych

Specjalizujemy się w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu osób dorosłych.
Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów, a także wysokiej jakości sprzęt.

Medycyna podróży

Międzynarodowy Punkt Szczepień Przychodnia Sołtysowska będący Certyfikowanym Centrum Medycyny Podróży, oferuje kompleksowe przygotowanie do podróży w kraje o odmiennym klimacie.

Szczepienia ochronne

Dysponujemy wszystkimi szczepionkami dostępnymi obecnie na polskim rynku. Realizujemy pełny zakres szczepień ochronnych zgodnie z obowiązującym w Polsce Programem Szczepień Ochronnych (PSO).

Diagnostyka

W Przychodni Sołtysowskiej wykonujemy szeroki wachlarz badań diagnostycznych w ramach współpracy z Diagnostyką.
Świadczymy również usługi z zakresu diagnostyki alergologicznej- testy skórne i płatkowe, spirometrię.
Wykonacie Państwo u nas również EKG, USG ( w tym również ginekologiczne) oraz badanie laryngologiczne z użyciem Videofiberoskopu.

Galeria